Matkapojat logo Oma loma | Rekisteröidy Lahjakortit Kokousmatkat Ryhmämatkat
Hei. Täytä alla olevat tiedot ja kirjaudu sisään.
Tervetuloa asiakkaaksemme. Täytä alla olevat tiedot ja rekisteröidy.

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Myyntipalvelu

010 2323 200  (Ulkomailta soitettaessa +358 10 2323 200)

ma–pe 08-17 su 10–13

myyntipalvelu@matkapojat.fi


Matkavarausmuutokset

030 530000  (Hinta 0,088€/min sekä lankapuhelimesta että matkaviestimestä soitettaessa.)


Chat-palvelu

verkkosivustolla ma-pe rajoitetusti klo 9-17 

(Saatamme tallentaa asiakaskontakteja omaan laaduntarkkailutarkoitukseen.)


Ryhmä- ja kokousmatkat

010 2323 440

ma–pe 08–17

ryhmat@matkapojat.fi


Lento- ja liikematkat

010 2323 330

ma–pe 09–16

lennot@matkapojat.fi


Agenttimyynti

010 2323 110

ma–pe 09–17


Toimistot

Jyväskylä
Kauppakatu 18, 40100 Jyväskylä
ma–to 10–17 pe 10–16
jyvaskyla@matkapojat.fi

Kotka
Keskuskatu 10 Kauppakeskus Pasaati 2.krs, 48100 Kotka
ma–to 10–17 pe 10–16
kotka@matkapojat.fi

Kouvola
Keskikatu 8, 45100 Kouvola
ma–to 10–17 pe 10–16
kouvola@matkapojat.fi

Kuopio
Haapaniemenkatu 28, Torikulma, 70110 Kuopio
ma–pe 10–16
kuopio@matkapojat.fi

Lahti
Vapaudenkatu 18, 15110 Lahti
ma–to 10–17 pe 10–16
lahti@matkapojat.fi

Lappeenranta
Valtakatu 32, 53100 Lappeenranta
ma–pe 10–16
lappeenranta@matkapojat.fi

Pori
Eteläkauppatori 2, 28100 Pori
ma–to 9–17 pe 9–16
pori@matkapojat.fi

Rauma
Satamakatu 1, 26100 Rauma
ma 10–16, ti-pe 10-14
rauma@matkapojat.fi

Seinäjoki
Kalevankatu 14, 60100 Seinäjoki
ma–to 10–17 pe 10–16
seinajoki@matkapojat.fi

Tampere
Hämeenkatu 8, 33100 Tampere
ma–to 10–17 pe 10–16
tampere@matkapojat.fi

Turku
Viking Linen terminaali Linnansatama, Ensimmäinen linja, 20100 Turku
ma–to 10–17 pe 10–16
turku@matkapojat.fi


Soittokustannus 010-alkuiseen numeroon

• kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 3,2 snt/min                                
• matkapuhelimesta 19,2 snt/min
• ulkomailta soittamisen hinnoittelee ulkomainen operaattori

Hinnat sisältävät alv:n 24%.


Matkapojat Oy yritystiedot

Y-tunnus 1842916-3KuVi 4808/04/MjMvU
SMAL-tunnus 19395